Meist


Meie missioon


Valmistame kvaliteetset käsitöömööblit omatootena ja tellimustööna. Meie tootevalikus on täispuitmööbel mis on loodud kestma aastakümneid. Samuti viime ellu laiema materjalivalikuga eritellimusi.

Meie toodang valmib õppinud tislerite käe all ning ei lahku töökojast enne, kui oleme veendunud, et selle kvaliteet vastab meie kõrgetele normidele. Oma täispuit-toodetes kasutame liimitud seotisi ja tappe. Seetõttu on mööbel stabiilne ja tugev ning ei hakka õhuniiskuse muutuste tõttu logisema, mis on parasvöötme kliimas eriti oluline.

Meie lähenemine on kliendikeskne ning paindlik - ka meie tooted valmivad tellimuse peale. See tähendab, et vajadusel muudame mööblieseme materjale, mõõtmeid, kuju või viimistlust vastavalt sinu soovidele.

Põhimaterjal, mida kasutame on täispuit, kuid vajadusel teostame ka kasevineerist, värvitud MDF plaadist või spoonitud plaadist projekte.

Hästi valmistatud puitmööbel on investeering, mis toob meie põhjamaisesse argipäeva unikaalset ilu ja soojust.Kauakestev täispuitmööbel
Eritellimused mõõtmisest paigalduseni
Paindlik kliendikeskne lähenemine
Looduslik õlivahaviimistlus
Mööbli projekteerimine ja joonestamine