Viimistlus


Rubio Monocoat

Meie käe all valminud mööbel on viimistletud Rubio Monocoat õlivahaga, mis annab puidule vastupidava ja kauakestva vetthülgava kaitsekihi. Rubio õlid põhinevad ainult looduslikel koostisosadel, seega - õlid on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale. Rubio Monocoat õliga viimistletud puitu on lihtne hooldada ja kaitsta kahjustuste eest. Juba kahjustatud pinda on kerge taastada - näiteks kohtparanduste abil.

Rubio Monocoat õlivahad ei sisalda õhus lendlevaid orgaanilisi ühendeid - õlile ei ole lisatud vett ega lahusteid (0%VOC). Sinu jaoks tähendab see seda, et meie käest tellitud puitmööbel ei haise, ega tekita lahustiaurudest põhjustatud allergilisi reaktsioone ja muid terviseprobleeme.

Lisaks vastab Rubio Monocoat puiduõli Euroopa Liidu nõuetele mänguasjade ohutuse (Standard EN71) ning toiduohutuse kohta (Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus 1935/2004).Tooninäidised

Sõltuvalt sinu ekraanist võivad need toonid tegelikusest mõnevõrra erineda. Vajadusel saad näidistega tutvuda meie töökojas.

Tammepuidul:

Naturaalsed toonid:
Heledad toonid:
Tumedad toonid:
Pruunid toonid:
Hallid toonid:
Teised toonid:

Männipuidul:

Naturaalsed toonid:
Heledad toonid:
Tumedad toonid:
Pruunid toonid:
Hallid toonid:
Teised toonid: