Viimistlus


Rubio Monocoat

Meie käe all valminud kapid, kummutid, riiulid ja voodid on viimistletud Rubio Monocoat õlivahaga, mis annab puidule vastupidava ja kauakestva kaitsekihi. Rubio õlid põhinevad ainult looduslikel koostisosadel, seega - õlid on ohutud nii kasutajale kui ka keskkonnale. Rubio Monocoat õliga viimistletud puitu on lihtne hooldada ja kaitsta kahjustuste eest. Juba kahjustatunud pinnal on kerge teha kohtparandusi.

Rubio Monocoat õlivahad ei sisalda õhus lendlevaid orgaanilisi ühendeid - õlile ei ole lisatud vett ega lahusteid (0%VOC). Sinu jaoks tähendab see seda, et meie käest tellitud puitmööbel ei haise, ega tekita lahustiaurudest põhjustatud allergilisi reaktsioone ja muid terviseprobleeme.

Lisaks vastab Rubio Monocoat puiduõli Euroopa Liidu nõuetele mänguasjade ohutuse (Standard EN71) ning toiduohutuse kohta (Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus 1935/2004).


Osmo

Veelgi suuremat kulumis- ja veekindlust vajavatel pindadel kasutame lisaks Osmo Topoil õlivaha. Töötasapindadele, lauaplaatidele ning vannitoamööblile annab see suurepärase kaitse vee ja muude vedelike ning kulumise vastu. Kuna tegemist on õlivahaga siis on võimalik vajadusel teha pindadel suurema vaevata kohtparandusi. Kui ajapikku peaksid pinnad kuluma või kriimustuma, piisab vaid uue õlivahakihi pealekandmisest, et taastada kaitse ja värske väljanägemine.

Osmo Topoil vastab Euroopa liidu nõutele mänguasjade ohutuse (EN 71.3)  ning toiduohutuse  (EN 1186) kohta.

Puidu tooni muutmiseks kanname peale kõigepealt teie poolt valitud tooniga õlivaha Rubio kollektsioonist ning seejärel suurema kaitse andmiseks Osmo Topoil läbipaistva õlivaha.


Tooninäidised

Sõltuvalt sinu ekraanist võivad need toonid tegelikusest mõnevõrra erineda. Vajadusel saad näidistega tutvuda meie töökojas.

Tammepuidul:

Naturaalsed toonid:
Heledad toonid:
Tumedad toonid:
Pruunid toonid:
Hallid toonid:
Teised toonid:

Männipuidul:

Naturaalsed toonid:
Heledad toonid:
Tumedad toonid:
Pruunid toonid:
Hallid toonid:
Teised toonid: